La noapte ne asteapta ingheturi. Meteorologii au emis un nou cod galben care intra in vigoare in aceasta seara.

„Noaptea pe 24.04 izolat la suptafata solului se prevad ingheturi cu intensitatea de -1..-3°С” se arata in avertizarea meteorologilor.

Potrivit celor de la hidrometeo, in urmatoarele zile ne asteapta vreme frumoasa cu temperaturi de pana la +25 de grade Celsius.