Meteorologii au emis un nou cod galben de ceață pe întreg teritoriul țării. Avertizarea este valabilă mâine, 31 ianuarie, până la orele 13:00.
„În intervalul menționat pe arii extinse se prevede ceață cu vizibilitatea de 200 m și mai puțin.”, anunță într-un comunicat anunță SHS.

Pe Telegram-ul Pro TV Chisinau găsiți imaginile, dar și știrile momentului din Moldova și din întreaga lume! Fii reporter Pro TV. Dacă ai surprins imagini care pot deveni o știre, ni le poți trimite pe Viber, Whatsapp sau Telegram la numarul 079400508.


